۳۶۳۴۳۶۰۱ - ۰۲۱
  • English (English)
  • русский (Russian)
  • نوساز صنعت رسپینا
  • نوساز صنعت رسپینا
  • نوساز صنعت رسپینا
  • نوساز صنعت رسپینا
  • نوساز صنعت رسپینا
  • نوساز صنعت رسپینا


کشتارگاه دام

1-
 شرکت نوساز صنعت رسپینا با افتخار راه اندازی و بهره برداری از اولین مجتمع کشتارگاهی اتوماتیک دام بزرگ و کوچک متعلق به شرکت امپریال فود را در آلماتی قزاقستان اعلام می دارد.

این مجتمع که در ماه ژوئن به بهره برداری رسیده، صادرات محصولات خود را به کشور های قطر ـ عمان و ایران آغاز نموده است.2-تجهیزات کشتارگاه دام شهرداری نجف آباد با ظرفیت 400رأس دام سنگین و 2000 رأس دام سبک در حال نصب می باشد . این مجتمع کشتارگاهی باتوجه به موقعیت و نحوه طراحی و ساخت مدرن ترین کشتارگاه ایران در حال حاضر می باشد که پیش بینی می گردد اوایل سال آینده راه اندازی شود .

3-کشتارگاه دام تینا پروتئین کیش در کرمان با ظرفیت 200 رأس دام سنگین و 2000 رأس دام سبک و سیستم تبدیل ضایعات به همراه میدان عرضه دام در حال تکمیل نصب ماشین آلات می باشد این کشتارگاه در دو طبقه با طراحی ویژه ساخته شده که در نوع خود بی نظیر است .
4-کشتارگاه دام بهین گوشت در خرمشهر که حدوداً 20 سال قبل ساخته شده بود و راه اندازی نشده بود با همت و مدیریت آقای مهندس رحمتی بازسازی و کلیه خطوط که به صورت لوله ای بود به همراه تجهیزات قبلی از سالن ها تخلیه شده و تجهیزات جدید به همراه خط ریل دوبل نصب و آماده راه اندازی می باشد . امید است که با همت مسئولین در رفع موانع تامین برق هر چه سریعتر این کشتارگاه راه اندازی شود تا این شرکت وظیفه خود را در قبال مردم خرمشهر عزیز ادا نماید .
کشتارگاه طیور

1-کشتارگاه طیور هما مرغ در مهاباد با ظرفیت 6000 قطعه در ساعت پس از بازسازی و نصب خطوط جدید به همراه خط 2 اتوماتیک تخلیه شکم ساخت شرکت نوساز صنعت رسپینا در آبان ماه 97 راه اندازی شد .

2-کشتارگاه طیور مرغ پا طلائی کارزان در ایلام با ظرفیت 4000 قطعه آماده نصب تجهیزات می باشد و پیش بینی می گردد تا پایان خرداد ماه 98 راه اندازی گردد .
3-کشتارگاه افلاک طیور درخرم آباد نصب و راه اندازی خط 2 اتوماتیک تخلیه شکم با ظرفیت 4000 قطعه در ساعت در پایان آذر ماه 97 انجام شد، امید است با راه اندازی این خط مردم عزیز خرم آباد از مرغ تخلیه شکم اتوماتیک بهره مند شوند .

4-کشتارگاه پرستو شیروان در استان خراسان نصب و راه اندازی خط 2 اتوماتیک تخلیه شکم با ظرفیت 6000 قطعه در ساعت در حال ساخت می باشد که پیش بینی می گردد در اسفند 97 راه اندازی شود .