۳۶۳۴۳۶۰۳- ۰۲۱
۰۹۱۲۵۴۶۸۲۷۹
۰۹۱۲۱۱۸۱۳۷۰
 • English (English)
 • русский (Russian)
 • نوساز صنعت رسپینا
 • نوساز صنعت رسپینا
 • نوساز صنعت رسپینا
 • نوساز صنعت رسپینا
 • نوساز صنعت رسپینا
 • نوساز صنعت رسپینا

معرفی شرکت نوساز صنعت رسپیناشرکت نوساز صنعت در سال 1364 با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات اتوماتیک کشتارگاه های صنعتی طیور و دام و کارخانه تبدیل ضایعات به پودر پروتئین و سیستم های برودتی و تصفیه پساب کشتارگاه ها بصورت تخصصی و به منظور بالا بردن سطح مواضین بهداشتی و نهایتا استاندارد های بهداشتی طراحی اصولی ابنیه و تاسیسات مجتمع های کشتارگاهی تاسیس گردید.

نوساز صنعت در سال 1391 با تاسیس شرکت جدید بنام نوساز صنعت رسپینا بخش طراحی و ساخت ماشین آلات را در تمام زمینه ها به این شرکت منتقل نمود و بخش طراحی و مهندسی و مشاوره ساخت ابنیه کشتارگاه در شرکت نوساز صنعت باقی ماند .

این شرکت در حال حاضر در 7 رشته مهندسی ، صنعتی ، تحقیقاتی و مشاوره طبق شرح عناوین ذیل فعالیت می نماید ، که پیوست پیرامون هر یک از رشته های فعالیت شرکت بصورت جداگانه توضیح مختصری ارائه می گردد :

1- کشتارگاه های صنعتی طیور و واحد بسته بندی گوشت مرغ .

2- کشتارگاه های صنعتی دام بزرگ و کوچک و واحد بسته بندی گوشت قرمز .

3- کارخانجات تبدیل ضایعات به پودرهای پروتئین ، ماهی ، خون و استخوان .

4- سیستم های برودت کشتارگاهی بصورت تخصصی.

5- سیستم های تصفیه آب و فاضلاب کشتارگاهی بصورت تخصصی .

6- ساخت و طراحی ماشین آلات صنعتی نظیر : انواع کانوایرهای خطوط تولید ، مخازن تحت فشار و ماشین آلات خاص .

7- ارائه خدمات مشاوره و طراحی مجتمع های کشتارگاهی صنعتی دام ، طیور ، تبدیل ضایعات و تصفیه آب و فاضلاب در شرکت نوساز صنعت .

این مجموعه  تا به حال موفق به طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی بیش از 100 مجتمع کشتارگاه صنعتی طیور و تکمیل فروش ماشین آلات به 30 کشتارگاه صنعتی طیور، ساخت و بیش از 50  کارخانه تبدل ضایعات ، 50 واحد تصفیه فاضلاب و 31  کشتارگاه صنعتی دام و 5 کشتارگاه صنعتی بلدرچین و 2 کشتارگاه صنعتی شترمرغ در اقصی نقاط کشور و بازارهای بین المللی گردیده است . لازم بذکر است این شرکت در زمینه صادرات موفق به ساخت بزرگترین کشتارگاه اتوماتیک دام خاورمیانه در شهر لاهور کشور پاکستان به ظرفیت 500 راس دام سنگین و در دوخط موازی 3000 راس دام سبک گردیده است .

1) کشتارگاه های صنعتی طیور :

پیش از تاسیس شرکت نوساز صنعت ، هیچگونه کشتارگاه صنعتی طیور ساخت داخل کشور که توانائی ذبح پرندگان را مطابق با استانداردهای بین المللی دارا باشد وجود نداشت،  و این درحالی بود که تقریباَ 90% از طیور پرورشی موجود در بازار مصرف به طریقه سنتی کشتار و به بازار مصرف عرضه می گردید .

در سال 1365 ، شرکت نوساز صنعت با استفاده از دانش و تکنولوژی کشورهای اروپایی که سالیان متوالی از روش کشتار صنعتی و کاملا بهداشتی بهره گرفته بودند و با انجام مطالعات دقیق و جامعی که توسط مهندسین و کارشناسان این شرکت بعمل آمد، موفق به طراحی ساخت و نصب و راه اندازی اولین کشتارگاه صنعتی طیور گردید. ازآن تاریخ این شرکت تولید انبوه ماشین آلات کشتار طیور را آغاز نموده است و تا نیمه اول سال 1391 بالغ بر 97 کشتارگاه صنعتی طیور را در نقاط مختلف کشور و کشورهای همسایه همچون جمهوری ارمنستان و جمهوری تاجیکستان ، مصر و همچنین شش واحد کشتارگاه در جمهوری الجزایر احداث و راه اندازی کرده است .

علاوه بر این ، شرکت نوساز صنعت رسپینا توسط کارشناسان و مهندسین خود ساختار حدود 18 کشتارگاه نیمه صنعتی و غیر استاندارد دیگر را بنا به درخواست مدیران آنها بصورت کاملا مدرن بازسازی نموده ، بطوریکه این گروه از کشتارگاه ها بدون کوچکترین مشکلی به تولیدات بهداشتی خود ادامه می دهند .

واحد تحقیق و توسعه شرکت نوساز صنعت شرکت نوساز صنعت رسپینا به منظور بالا بردن هر چه بیشتر استاندارد استحصال گوشت طیور همواره درصدد یافتن راه های گوناگون جهت طراحی و ساخت دستگاه ها و ماشین آلات جدید بوده و می باشد . لذا در سال 1375 با انتقال تکنولوژی از کشور دانمارک موفق به ساخت اولین سری ماشین آلات تخلیه امعاء و احشاء اتوماتیک طیور گردید که کاملا از هر نظر با استانداردهای بین المللی مطابقت داشته و قابل رقابت بودند . شایان ذکر است با ادامه فعالیت این واحد در سال های اخیر و با اعلام نیاز سازمان دامپزشکی کشور، باقیمانده ماشین آلات خط تخلیه امعاء و احشاء شامل دستگاه چینه دان کش اتوماتیک ، دستگاه کنترل نهایی و دستگاه شستشوی داخل و خارج در ظرفیت های 2000 و 4000 و 6000 قطعه در ساعت مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی و روز اروپا و استاندارد HACCP  طراحی و تولید گردیده است.  

2)کشتارگاه های صنعتی دام و واحد بسته بندی گوشت قرمز :

بخش مهندسی کشتارگاه های صنعتی دام در سال 1375 با توجه به اهداف و نیاز روزافزون جامعه مبنی بر استفاده گوشت قرمز استحصال شده با کیفیت بالا و رعایت نکات کامل بهداشتی کار خود را آغاز نمود . در ابتدا تیم طراحی این شرکت با بهره گیری از بهترین ماشین آلات و خطوط کشتارگاهی دام اروپا طی انجام مطالعات و سفرهای تحقیقاتی برون مرزی نسبت به طراحی و ساخت بر حسب مهندسی معکوس اقدام ورزیدند .

باتوجه به حساسیت کار بویژه نیاز به دریافت اطلاعات فنی و مشاوره در زمینه طراحی سایت پلان ابنیه و ارتباط بین واحدها و همچنین استفاده از آخرین تکنولوژی روز اروپا برحسب استانداردهایEEC  و HACCP ، شرکت نوساز صنعت در سال 1379 به همکاری مستمر با سه شرکت معتبر فرانسوی و همچنین دفتر خدمات و مشاوره ای کشتارگاهی دام مستقر در پاریس که در زمینه ساخت تجهیزات و احداث کشتارگاه های صنعتی دام بزرگ و کوچک در فرانسه و اقصی نقاط جهان فعال بودند، اقدام نمود.

شایان ذکر است که شرکت های مذکور فرانسوی بیش از 300 واحد بزرگ کشتارگاهی در کشور فرانسه و کشورهای اروپایی و آسیایی و افریقایی را در کارنامه خود داشتند. همکاری شرکت نوساز صنعت رسپینا با سه شرکت فرانسوی در زمینه اننتقال تکنولوژی و ساخت ماشین آلات و تجهیزات در داخل کشور و آموزش طراحی مجتمع کشتارگاهی دام با نظارت کارشناسان مربوطه تا سال 1382 تکمیل و به عرصه رسید.

در اینجا لازم بذکر است که شرکت نوساز صنعت با بکارگیری متخصصان و کارشناسان خارجی و متخصصان داخلی قادر به طراحی مجتمع های کشتارگاهی منطبق با ضوابطEEC و HACCP با قابلیت صادرات گوشت قرمز به اروپا می باشد .

ظرفیت های مختلف خطوط کشتار دام بزرگ و دام کوچک :

*ظرفیت خطوط کشتار دام بزرگ ( گاو )

 • خطوط کشتار گاوی ثقلی 25 راس در شیفت
 • خطوط کشتار گاوی ثقلی 50 راس در شیفت
 • خطوط کشتار گاوی ثقلی 100 راس در شیفت
 • خطوط کشتار گاوی مکانیزه 600 راس در شیفت

*ظرفیت خطوط کشتار دام کوچک  ( گوسفند)

 • خطوط کشتار گوسفندی ثقلی 250 راس در شیفت
 • خطوط کشتار گوسفندی ثقلی 500 راس در شیفت
 • خطوط کشتار گوسفندی مکانیزه 3000 راس در شیفت


مزیت سیستم ریل های خطوط کشتار گاوی و گوسفندی کشتارگاه های صنعتی دام شرکت نوساز صنعت رسپینا :

تکنولوژی ریل های دوبل شرکت نوساز صنعت رسپینا که طی قراردادهای انتقال تکنولوژی از فرانسه به ایران منتقل شده است ، دارای مزیت های زیادی نسبت به سیستم های متداول فعلی است که چند مورد آن در ذیل آورده شده است :

1- سرمایه گذاری اولیه نسبی کمتر به واسطه حذف سیستم اتوماتیک انتقال قلاب ( در خطوط کشتار گاوی کمتر از 150 راس در شیفت و در خطوط کشتار گوسفندی کمتر از 500 راس در شیفت ) .

2- سرویس و نگهداری ساده و ارزانتر

3- افزایش ضریب ایمنی در بهداشت محصول به واسطه حذف گریس کاری ریل ها

4- عدم نیاز به ریل سوییچ ها و اپراتورهای تغییر مسیر

5- پیوستگی خطوط کشتار ، ریل های سالن سرد و ریل های بارانداز و تحویل لاشه که این مهم سبب می گردد قلاب ها همواره در ریل در حال حرکت باشند و نیازی به خروج از خط نداشته باشند .

6- قلاب های گاوی و گوسفندی دارای شش درجه آزادی به همراه تضمین عدم خروج قلاب از ریل می باشند که این امر سبب حذف مشکلات زیر می گردد :

الف) افتادن قلاب از روی ریل و آسیب رساندن به کف سالن و یا شکستن قلاب .

ب) افتادن لاشه از روی قلاب و یا خود قلاب بر روی افراد در حال تردد در سالن .

ج) انتقال قلاب از انتهای خط به ابتدای خط توسط گاری و اپراتور .

د) قابلیت استفاده سیستم ریل دوبل بصورت مکانیزه و ثقلی .

ه) حرکت و انتقال سهل و آسان قلاب در خطوط ریل دوبل و علی الخصوص خطوط ثقلی .

3) کارخانجات تبدیل ضایعات به پودر پروتئین، ماهی، خون و استخوان :

بخش مهندسی تبدیل ضایعات شرکت نوساز صنعت فعالیت خود را همگام با بخش مهندسی طیور در سال 1364 آغاز نمود، اولین واحد طراحی و ساخته شده را در سال 1365 در شهر شیراز نصب کرده است .

این بخش در چهار زمینه ضایعات استحصال شده کشتارگاه های صنعتی دام و طیور ،کارخانجات جوجه کشی واحدهای صنایع عمل آوری ماهی و شیلات با ورودی ضایعات خون ، استخوان ،گوشت سفید و قرمز، امعاء واحشاء ، تلفات جوجه های یک روزه گوشتی ، مادر و تخم گذار فعالیت می نماید .

خطوط تولیدی کارخانجات تبدیل ضایعات ساخت شرکت نوساز صنعت در ظرفیت های روزانه 11/4 تن تا 100 تن با استفاده از دیگهای 5000 و 7000 لیتر بر حسب سفارش قابل طراحی و اجراء می باشد .

در سیستم های قابل اجراء این کارخانجات ، تجهیزات چربی گیری بمنظور بالابردن سطح کیفیت پخت ضایعات و پودر استحصالی ، عمر بالا و رعایت کامل استانداردهای صنایع غذایی مورد استفاده قرار میگیرد.  
بهره برداری بهینه از ماشین آلات مذکور و استفاده از سیستم تقطیر مدار بسته 
به منظور جلوگیری از آلودگی محیط زیست و همچنین برطرف کردن بوی ناشی از پخت ضایعات، در کارخانجات ساخت شرکت نوساز صنعت رسپینا از سیستم کندانسورهای دوجداره از جنس استیل ضدزنگ 304 و سیستم بوسوز و تجهیزات جانبی جهت انتقال سریع بخارات کندانس شده (مایعات حاصله) استفاده گردیده است .
کندانسورها و برج های خنک کننده هر کارخانه متناسب با دمای مرطوب هر شهر طراحی و ساخته می شوند .

بخش مهندسی تبدیل ضایعات شرکت نوساز صنعت رسپینا تاکنون موفق به طراحی و ساخت و اجرای 58 پروژه در زمینه کارخانجات پودر گوشت ، خون ، استخوان و ماهی گردیده است .

وضعیت فعلی

شهرستان

نام شرکت

ردیف

در حال بهره برداری

شیراز

فارس ماکیان

1

در حال بهره برداری

کرج

زیتون کار

2

در حال بهره برداری

گرگان

تلاونگ خزر

3

در حال بهره برداری

ساوه

طیور ساوه

4

در حال بهره برداری

مشهد

تعاونی مرغداری مشهد

5

در حال بهره برداری

شهریار

ایران طیطو

6

در حال بهره برداری

نیشابور

تعاونی مرغداران نیشابور

7

در حال بهره برداری

چاه بهار

چهاوه بهار ( پودر ماهی )

8

در حال بهره برداری

صومعه سرا

گیلان کشتار

9

در حال بهره برداری

سبزوار

کشتارگاه سبزوار

10

در حال بهره برداری

ارومیه

مجتمع طیور ارومیه

11

در حال بهره برداری

مشهد

سپید گوشت خراسان

12

در حال بهره برداری

دلیجان

کشتارگاه صنعتی سولار مرغ

13

در حال بهره برداری

میاندوآب

کشتارگاه صنعتی مرغ پرچین

14

در حال بهره برداری

تهران

کوشان طیور

15

در حال بهره برداری

آبادان

آبادان طیور

16

در حال بهره برداری

لار

مجتمع سیمرغ لار

17

در حال بهره برداری

تهران

زربال طیور

18

در حال بهره برداری

میناب

سیریک ( پودر ماهی )

19

در حال بهره برداری

قم

تعاونی مرغ و ماهی قم

20

در حال بهره برداری

زنجان

یاران زنجان

21

در حال بهره برداری

رشت

پرندک خزر

22

در حال بهره برداری

بندرعباس

سیف دانه هرمزگان

23

در حال بهره برداری

اصفهان

کیمیا فرآور نقش جهان

24

در حال بهره برداری

گرگان

پیگیر

25

در حال بهره برداری

بانه

شاهین طیور غرب

26

در حال بهره برداری

تبریز

آذر مرغ

27

در حال بهره برداری

ابهر

پرطلائی هیدج

28

در حال بهره برداری

گیلان غرب

تعاونی 2094-کشتارگاه پرطلائی

29

در حال بهره برداری

زاهدان

نسیم طیور

30

در حال بهره برداری

شیراز

بال پای شیراز

31

در حال بهره برداری

بستک

پا طلایی

32

در حال بهره برداری

گرگان

مزرعه نمونه ارتش

33

در حال بهره برداری

ایوان غرب

سپید مرغ مانشت

34

در حال بهره برداری

سنندج

شرکت فرآوری و مواد پروتئینی استان کردستان

35

در حال بهره برداری

رشت

شرکت فرآوری مواد پروتئینی نمونه

36

در حال بهره برداری

میاندواب

کیمیا مرغ میاندواب

37

در حال بهره برداری

لامرد

شرکتتعاونی کوثر

38

در حال بهره برداری

قم

شرکت مهر زمستانه

39

در حال بهره برداری

شیراز

شرکت شیراز مرغ

40

در حال بهره برداری

سیرجان

شهرداری سیرجان

41

در حال بهره برداری

گرگان

مرغ حق الوان

42

در حال بهره برداری

بابل

کشتارگاه دام بند پی

43

در حال بهره برداری

بوکان

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت بوکان

44

در حال بهره برداری

آمل

سپیدان آمل

45

در حال بهره برداری

سیرجان

برادران پور ولی

46

در حال بهره برداری

شیروان

مرغ پرستو

47

در حال بهره برداری

گرگان

کشتارگاه طیور گلستان

48

در حال بهره برداری

شوش

لذیذ گوشت

49

در حال بهره برداری

میاندواب

سیمین بال میاندواب

50

درحال نصب و راه اندازی

قزاقستان

تبدیل ضایعات امپایر فودقزاقستان

51

درحال نصب و راه اندازی

بافت( آقای صادقی )

52

درحال نصب و راه اندازی

ایلام

آقای بشیری

53

درحال ساخت

قزاقستان

آستانه

54

درحال ساخت

کلاله - گرگان

پیدای کلاله

55

درحال ساخت

سنندج

ایمان طیور کردستان

56

درحال ساخت

بهشهر

پارس طیور آسیا

57

درحال ساخت

پیرانشهر

زرین پر میلاد

58

پیوست شماره پنجم

وضعیت فعلی

ظرفیت متر مکعب در روز

نوع سیستم تصفیه فاضلاب

نام شرکت

ردیف

درحال بهره برداری

320

سیستم لجن فعال تک مرحله ای

پرسفید لنگرود

1

درحال بهره برداری

240

سیستم لجن فعال تک مرحله ای

گیلان کشتار

2

درحال بهره برداری

200

سیستم لجن فعال تک مرحله ای

تعاونی 445 کرمانشاه

3

درحال بهره برداری

120

سیستم لجن فعال تک مرحله ای

سیمرغ لار

4

درحال بهره برداری

140

سیستم لجن فعال تک مرحله ای

طیور ممسنی

5

درحال بهره برداری

200

سیستم لجن فعال تک مرحله ای

فارس ماکیان

6

درحال بهره برداری

250

سیستم لجن فعال تک مرحله ای

درود ماکیان

7

درحال بهره برداری

220

سیستم لجن فعال تک مرحله ای

اطعمه پارس

8

درحال بهره برداری

400

سیستم شناورسازی باهوای محلول

دزون

9

درحال بهره برداری

20

لجن فعال دو مرحله ای بدون برگشت لجن

سرچین خزر

10

درحال بهره برداری

220

لجن فعال دو مرحله ای بدون برگشت لجن

یاران زنجان

11

درحال بهره برداری

140

لجن فعال دو مرحله ای بدون برگشت لجن

آبادان طیور

12

طراحی شده است

800

لجن فعال دو مرحله ای با محیط رشد چسبیده

دام ری

13

درحال بهره برداری

220

لجن فعال دو مرحله ای بدون برگشت لجن

دام تالش

14

درحال بهره برداری

220

لجن فعال دو مرحله ای بدون برگشت لجن

شهرداری سقز

15

درحال بهره برداری

200

سیستم لجن فعال دو مرحله ای

شاهین پر غرب

16

درحال بهره برداری

5

سپتیک و سیستم وتلند

پروتئین فارس

17

درحال بهره برداری

220

سیستم لجن فعال و سیستم و تلند

سیف دانه

18

در حال ساخت

220

سیستم لجن فعال دو مرحله ای

سپیدان مرغ تبریز

19

درحال بهره برداری

80

سیستم شناورسازی باهوای محلول

نورهان صنعت

20

درحال بهره برداری

55

پکیج لجن فعال و سیستم شناورسازی

دنا پایش

21

درحال بهره برداری

320

پکیج لجن فعال و سیستم شناورسازی

پیگیر

22

درحال بهره برداری

360

لجن فعال دومرحله ای هوازی بی هوازی

طیور شرق

23

طراحی و ارسال ماشین

20

سیستم لجن فعال تک مرحله ای

سپید گوشت سپاهان

24

طراحی و ارسال ماشین آلات

20

لجن فعال دو مرحله ای ( بیهوازی هوازی )

پارس مهر گوشت

25

آماده بهره برداری

220

لجن فعال دو مرحله ای ( بیهوازی هوازی )

نسیم طیور

26

درحال بهره برداری

5

اکسیداسیون و احیاء-انعقاد و ترسیب

آبکاری مهرکار

27

آماده بهره برداری

1000

پکیج لجن فعال دو مرحله ای ( بیهوازی هوازی )

زمزم رشت *

28

درحال بهره برداری

20

لجن فعال دو مرحله ای ( بیهوازی هوازی )

پرطلایی

29

در حال ساخت

1000

پکیج لجن فعال دو مرحله ای ( بیهوازی هوازی )

زمزم تهران *

30

طراحی شده است

200

لجن فعال بیهوازی و سیستم وتلند

مزرعه نمونه ارتش *

31

در حال ساخت

60

لجن فعال دو مرحله ای ( بیهوازی هوازی )

پاطلایی

32

در حال ساخت

60

لجن فعال دو مرحله ای ( بیهوازی هوازی )

شهرداری زرین شهر*

33

در حال ساخت

60

لجن فعال دو مرحله ای ( بیهوازی هوازی )

کشتارگاه طیور کامیاران

34

درحال طراحی و ساخت

246

لجن فعال دو مرحله ای ( بیهوازی هوازی )

شرکت فرآوری ومواد پروتئینی استان کردستان*

35

در حال طراحی

220

لجن فعال دو مرحله ای ( بیهوازی هوازی )

کشتارگاه صنعتی دام بناب

36

درحال طراحی

320

لجن فعال دو مرحله ای ( بیهوازی هوازی )

تعاونی مرغداران شیراز

37

در حال ساخت

320

لجن فعال دو مرحله ای ( بیهوازی هوازی )

سفید مرغ مانشت

38

درحال بهره برداری

60

پکیج لجن فعال و سیستم شناورسازی هوای محلول

تهران داناک

39

درحال بهره برداری

320

پکیج لجن فعال و سیستم شناورسازی هوای محلول

کشتارگاه مرغ نمونه تهران

40

درحال طراحی

600

لجن فعال دو مرحله ای ( بیهوازی هوازی )

کشتارگاه صنعتی دام پوریای شرق تهران

41

در حال ساخت

400

بابل

کشتارگاه صنعتی دام

42

درحال بهره برداری

75

سیرجان

شهرداری سیرجان*

43

درحال بهره برداری

320

الشتر

پاک مرغ لرستان

44

درحال بهره برداری

75

همدان

کبوترآهنگ

45

درحال بهره برداری

320

نائین

نائین شباهنگ

46

درحال بهره برداری

150

لرستان

گلبهار کوهدشت

47

درحال بهره برداری

30

اردکان یزد

اطعمه یزد

48

درحال بهره برداری

220

بوکان

توسعه صنعتی بوکان

49

ردیف

نام شرکت

ظرفیت در هر شیفت کاری

شهرستان

وضعیت فعلی

1

آریان رحق

100 راس دام سنگین و1000 راس دام سبک واحد بسته بندی گوشت 24 تن و سیستم سردخانه و تونل های انجماد

شهر ری

طراحی و مشاوره به اتمام رسیده اند .

2

احسان ری

400 راس دام سنگین -2500 راس دام سبک واحد بسته بندی گوشت 60 تن و سیستم سردخانه و تونل های انجماد

شهر ری

طراحی و مشاوره به اتمام رسیده اند .

3

دامداری قائنات

25راس دام سنگین -250راس دام سبک –پیش سردکن

خراسان ( قائن )

طراحی و مشاوره به اتمام رسیده اند .

4

کشتارگاه خاش

100راس دام سنگین -1000راس دام سبک –و بسته بندی و سیستم سردخانه

سیستان بلوچستان ( خاش )

در حال ساخت

5

سردخانه شهید کاظمی زاده *

دستگاه های بسته ندی و قطعه بندی گوشت قرمز 12 تن

شیراز

در حال بهره برداری است

6

بیستون چهر

دستگاه های بسته ندی و قطعه بندی گوشت قرمز 12 تن

کرمانشاه

در حال بهره برداری است

7

بیرجند

 50 راس دام سنگین

خراسان ( بیرجند)

در حال بهره برداری است

8

شهرداری نجف آباد*

فروش برخی از دستگاه های خط کشتار گاوی و کوره لاشه سوز

اصفهان ( نجف آباد )

در حال بهره برداری است

9

شهرداری سقز*

25راس دام سنگین -150 راس دام سبک

کردستان (سقز)

در حال بهره برداری است

10

شهرداری الیگودرز*

100راس دام سنگین - 500 راس دام سبک –سیستم بسته بندی 12 تن و سیستم سردخانه ها و تونل انجماد

لرستان ( الیگودرز )

در حال بهره برداری است

11

کشتارگاه صنعتی زاهدان

راس دام سنگین - راس دام سبک

زاهدان

در حال بهره برداری است

12

شیشک بهاران

راس دام سنگین - راس دام سبک

فومن

در حال بهره برداری است

13

شهرداری خرم آباد*

راس دام سنگین - راس دام سبک

خرم آباد

در حال بهره برداری است

14

نیک دام گلستان

راس دام سنگین - راس دام سبک

گرگان

طراحی و مشاوره به اتمام رسیده اند .

15

شهرداری زرین شهر*

راس دام سنگین - راس دام سبک

زرین شهر اصفهان

در حال بهره برداری است

16

شرکت فرآوری مواد پروتئینی کردستان*

راس دام سنگین - راس دام سبک

سنندج

در حال بهره برداری است

17

مجتمع کشتارگاه صنعتی دام بناب

راس دام سنگین - راس دام سبک

بناب

طراحی و مشاوره به اتمام رسیده اند .

18

شرکت کشتارگاه صنعتی دام پوریای

راس دام سنگین - راس دام سبک

تهران

مشاوره فاز یک و فاز دو

19

بسته بندی خرم پی پروتئین

راس دام سنگین - راس دام سبک

زنجان

در حال بهره برداری است

20

بسته بندی پر طاووس

راس دام سنگین - راس دام سبک

ماهشهر

در حال بهره برداری است

21

کشتارگاه غروب طلائی

راس دام سنگین - راس دام سبک

کبوترآهنگ

در حال بهره برداری است

22

شهرداری سیرجان *

راس دام سنگین - راس دام سبک

سیرجان

در حال بهره برداری است

23

شهرداری داران*

راس دام سنگین - راس دام سبک

داران

در حال بهره برداری است

24

شهرداری گلبهار کوهدشت

راس دام سنگین - راس دام سبک

لرستان

در حال بهره برداری است

25

تعاونی چند منظوره گوشت اصفهان

راس دام سنگین - راس دام سبک

اصفهان

در حال ساخت

26

کشور گرجستان

راس دام سنگین - راس دام سبک

گرجستان

در حال بهره برداری است

27

کشور پاکستان

راس دام سنگین - راس دام سبک

پاکستان

در حال بهره برداری است

28

شهرداری نکاء

راس دام سنگین - راس دام سبک

نکاء

در حال انجام مشاوره فاز یک و فاز دو

29

شهرداری دهدشت

راس دام سنگین - راس دام سبک

دهدشت

در حال بهره برداری است

30

کمپانی Foniks

راس دام سنگین - راس دام سبک

گرجستان

در حال بهره برداری است

31

شهرداری اهواز

راس دام سنگین - راس دام سبک

اهواز

در حال بهره برداری است

32

شرکت بشیر توسعه ایرانیان

راس دام سنگین - راس دام سبک

گرگان

درحال طراحی فاز 2 و ساخت ماشین آلات

33

کشتارگاه سالم گوشت

راس دام سنگین - راس دام سبک

تربت جام

درحال طراحی فاز 2 و ساخت ماشین آلات

34

کشتارگاه نورآباد

راس دام سنگین - راس دام سبک

لرستان

در حال نصب ماشین آلات

35

کشتارگاه دام الشتر

راس دام سنگین - راس دام سبک

الشتر

در حال بهره برداری

36

شرکت فرآورده های گوشتی تینا پروتئین

راس دام سنگین - راس دام سبک

کرمان

درحال طراحی فاز 2 و ساخت ماشین آلات

37

شرکت زرین حلال گوشت

راس دام سنگین - راس دام سبک

کشور اوگاندا

در حال ساخت ماشین آلات

38

پراکس

راس دام سنگین - راس دام سبک

کشور قرقیزستان

در حال طراحی فاز 2

39

کشتارگاه دام امپایر فودقزاقستان

راس دام سنگین - راس دام سبک

کشوور قزاقستان

در حال نصب و راه اندازی

40

کشتارگاه صنعتی تفلیس گرجستان

راس دام سنگین - راس دام سبک

کشور گرجستان

در حال ساخت ماشین آلات

41

کشتارگاه دام آستانه قزاقستان

راس دام سنگین - راس دام سبک

کشور قزاقستان

در حال ساخت ماشین آلات

42

کشتارگاه دام کابل افغانستان

راس دام سنگین - راس دام سبک

کشور افغانستان

در حال ساخت ماشین آلات

43

کشتارگاه دام جامی آریا افغانستان

راس دام سنگین - راس دام سبک

کشور افغانستان

در حال ساخت ماشین آلات

44

کشتارگاه دام هرات افغانستان

راس دام سنگین - راس دام سبک

کشور افغانستان

در حال ساخت ماشین آلات

45

کشتارگاه دام خرمشهر

راس دام سنگین - راس دام سبک

خرمشهر

در حال نصب و راه اندازی

ردیف

نام  شرکت

ظرفیت در ساعت قطعه

شهرستان

وضعیت فعلی

1

سپید پر

3000

کرج

درحال بهره برداری است .

2

لابار

2000

ورامین

درحال بهره برداری است .

3

البرز طیور

2000

آمل

درحال بهره برداری است .

4

فارس ماکیان

2000

شیراز

درحال بهره برداری است .

5

مرغ نخست

2000

تهران

درحال بهره برداری است .

6

مرغ تهران

2000

تهران

درحال بهره برداری است .

7

زیتون کار

4000

کرج

درحال بهره برداری است .

8

تلاونگ خزر

6000

گرگان

درحال بهره برداری است .

9

شاهین طیور

1000

کوهدشت لرستان

درحال بهره برداری است .

10

ماکیان درود

4000

درود

درحال بهره برداری است .

11

طیور ساوه

2000

ساوه

درحال بهره برداری است .

12

شرکت ثمانه

4000

اصفهان

درحال بهره برداری است .

13

تعاونی مرغداران اصفهان

4000

اصفهان

درحال بهره برداری است .

14

سپیدمرغ

2000

اصفهان

درحال بهره برداری است .

15

تعاونی مرغداران شهرضا

2000

شهرضا

درحال بهره برداری است .

16

تعاونی مرغداران مشهد

4000

مشهد

درحال بهره برداری است .

17

ری تیهو

4000

شهر ری

درحال بهره برداری است .

18

مرغ صبا

2000

تهرانپارس

درحال بهره برداری است .

19

کوشان طیور

2000

جاده شهریار

درحال بهره برداری است .

20

خبوشان

4000

قوچان

درحال بهره برداری است .

21

بالچین

2000

دامغان

درحال بهره برداری است .

22

خاور پیشه

2000

بیرجند

درحال بهره برداری است .

23

تعاونی مرغداران نیشابور

2000

نیشابور

درحال بهره برداری است .

24

تعاونی مرغداران متشکل سبزوار

2000

سبزوار

درحال بهره برداری است .

25

پرند پرداز

4000

تهران

درحال بهره برداری است .

26

آقای صالح دریس زائری

2000

اهواز

درحال بهره برداری است .

27

آقای منتظری

1000

تنکابن

درحال بهره برداری است .

28

شرکت سهامی طیور کشور ، لاین *

1000

بابلکنار

درحال بهره برداری است .

29

ایران طیطو

2000

شهریار

درحال بهره برداری است .

30

آقای دباغ

2000

دزفول

درحال بهره برداری است .

31

آقای معصومی نژاد

1000

یاسوج

درحال بهره برداری است .

32

تعاونی مرغداران هرمزگان

2000

بندرعباس

درحال بهره برداری است .

33

پرناز طیور تایباد

1000

تایباد

درحال بهره برداری است .

34

کشتارگاه شرکت مرغ پر

2000

سنندج

درحال بهره برداری است .

35

طیور پر سفید

2000

لنگرود

درحال بهره برداری است .

36

خط دوم کشتارگاه های ری طیور

2000

شهر ری

درحال بهره برداری است .

37

زیبا مرغ

4000

اصفهان

درحال بهره برداری است .

38

گیلان کشتار

2000

صومعه صرا

درحال بهره برداری است .

39

تعاونی مرغداران سبزوار

4000

سبزوار

درحال بهره برداری است .

40

آقای غلامحسین زاده

1000

بجنورد

درحال بهره برداری است .

41

سپید گوشت خراسان

4000

مشهد

درحال بهره برداری است .

42

سمنان تیهو

2000

سمنان

درحال بهره برداری است .

43

آقای عرب لو

2000

زنجان

درحال بهره برداری است .

44

خط دوم کشتارگاه گلچین طیور سمنان

2000

سمنان

درحال بهره برداری است .

45

تعاونی 445 ایثارگران کرمانشاه

2000

کرمانشاه

درحال بهره برداری است .

46

تکمیل کشتارگاه صنعتی طیور ارومیه

4000

ارومیه

درحال بهره برداری است .

47

آقای منصور افسری

1000

زابل

درحال بهره برداری است .

48

تعاونی مرغداران کاشان

2000

کاشان

درحال بهره برداری است .

49

مجتمع صنعتی سیمرغ لار

1000

لار

درحال بهره برداری است .

50

تعاونی آبادان طیور

1000

آبادان

درحال بهره برداری است .

51

مزرعه آفتاب تابان

4000

کرمانشاه

درحال بهره برداری است .

52

آقای عرب باغی

2000

مراغه

درحال بهره برداری است .

53

طیور ممسنی

1000

نورآباد

درحال بهره برداری است .

54

آنزان طیور

2000

ایذه

درحال بهره برداری است .

55

زربال طیور

خط دوم تخلیه شکم

تهران

درحال بهره برداری است .

56

قفنوس پران

خط دوم تخلیه شکم

تهران

درحال بهره برداری است .

57

امید طیور بجنورد

2000

بجنورد

درحال بهره برداری است .

58

تعاونی یاران - زنجان

2000

زنجان

درحال بهره برداری است .

59

سیف دانه هرمزگان

2000

بندرعباس

درحال بهره برداری است .

60

پیگیر

4000

گرگان

درحال بهره برداری است .

61

شاهین طیور غرب

2000

بانه

درحال بهره برداری است .

62

سپیدان مرغ تبریز

2000

تبریز

درحال بهره برداری است .

63

نسیم طیور

2000

زاهدان

درحال بهره برداری است .

64

مرغ طلائی کوخرد

1000

بستک

درحال بهره برداری است .

65

شرکت تلاش گستر

4000

تهران

درحال بهره برداری است .

66

تعاونی خدمات مرغداری رامهرمز

2000

رامهرمز

درحال بهره برداری است .

67

سامیان مرغ اردبیل

2000

اردبیل

درحال بهره برداری است .

68

سپید مرغ مانشت

4000

ایوان غرب

درحال بهره برداری است .

69

کشتارگاه طیور کامیاران

1000

کامیاران

درحال بهره برداری است .

70

شیراز مرغ

6000

شیراز

درحال بهره برداری است .

71

تعاونی مرغداران شیراز

4000

شیراز

درحال بهره برداری است .

72

بسته بندی صنعت طیور جنوب

6تن در هر شیفت

بوشهر

درحال بهره برداری است .

73

بسته بندی 110 کرمان

6تن در هر شیفت

کرمان

درحال بهره برداری است .

74

بسته بندی خرم پی پروتئین

8تن در هر شیفت

زنجان

درحال بهره برداری است .

75

بسته بندی پرطاووس

6تن در هر شیفت

ماهشهر

درحال بهره برداری است .

76

شش واحد کشتارگاه طیور کانتینری

500 قطعه در ساعت

جمهوری الجزایر

درحال بهره برداری است .

77

بسته بندی مرغ

3تن در هر شیفت

جمهوری تاجیکستان

درحال بهره برداری است .

78

دوین ( بخشی از خط کشتار )

2000

جمهوری ارمنستان

درحال بهره برداری است .

79

محور طلائی

700 قطعه در ساعت

جمهوری آذربایجان

درحال بهره برداری است .

80

مهر زمستانه قم

4000

قم

درحال بهره برداری است .

81

پاک مرغ لرستان

2000

الشتر

درحال بهره برداری است .

82

آقای بو عزیز

500 الی 1000 قطعه در ساعت

جمهوری الجزایر

درحال بهره برداری است .

83

کشتارگاه نائین شباهنگ

4000

نائین

درحال بهره برداری است .

84

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت بوکان *

2000

بوکان

درحال بهره برداری است .

85

کشتارگاه پرناز طیور ورامین

6000

ورامین

درحال بهره برداری است .

86

کشتارگاه مرغ سحر سمنگان

4000

سیرجان

درحال بهره برداری است .

87

ماد مرغ سقز

2000

سقز

درحال بهره برداری است .

88

زرین مرغ کارون

2000

اهواز

درحال بهره برداری است .

89

کشتارگاه پیدای کلاله

6000

گلستان

درحال بهره برداری است .

90

شرکت تعاونی خضر آباد ( بلدرچین )

1000

یزد

درحال بهره برداری است .

91

کشتارگاه زاگرس الشتر ( بلدرچین )

1000

الشتر

درحال بهره برداری است .

92

البرز به پروتئین آپادانا ( بسته بندی )

6 تن

شهریار

درحال بهره برداری است .

93

کشتارگاه بیزیم

1000

تکاب زنجان

درحال بهره برداری است .

94

آذر پروتئین سحر ( بسته بندی )

6 تن

آذرشهر

درحال بهره برداری است .

95

روزینا لذیذ گیتی ( بسته بندی )

3 تن

قم

درحال بهره برداری است .

96

کشتارگاه جدید پرستو قائم شهر

6000 قطعه

قائم شهر

درحال بهره برداری است .

97

مرغ پرستو شیروان

4000 قطعه

شیروان

درحال بهره برداری است .

98

مزرعه طلائی قومس ( بلدرچین )

1000 قطعه

سمنان

درحال بهره برداری است .

99

کفش گنبد آسیا ( عمل آوری پای مرغ )

5 تن

نور

درحال بهره برداری است .

100

سیمین بال میاندوآب

4000 قطعه

میاندواب

درحال بهره برداری است .

101

مزرعه نمونه ارتش *

4000 قطعه

گرگان

درحال بهره برداری است .

102

سپید مرغ احسان

خط دوم اتوماتیک

کازرون

درحال بهره برداری است .

103

شیراز مرغ

خط دوم اتوماتیک

شیراز

درحال بهره برداری است .

104

کشت و صنعت ریحانه

2000

اسد آباد

درحال نصب ماشین آلات

105

ایمان طیور کردستان

4000

سنندج

درحال تهیه نقشه های اولیه

106

مرغ پا طلا ایلام

2000

ایلام

در حال نصب ماشین آلات

107

زرین پر میلاد

4000

پیرانشهر

در حال نصب ماشین آلات

108

لذیذ گوشت شوش

4000

شوش

در حال نصب ماشین آلات

109

پرچین پر آبدانان

4000

ایلام

در حال ساخت ماشین آلات

110

کشتارگاه طیور آلماتی قزاقستان

قزاقستان

در حال ساخت ماشین آلات

111

کشتارگاه طیور هما مرغ مهاباد

مهاباد

در حال ساخت ماشین آلات